Cercar

Innovador complex hoteler situat al Passeig Marítim de Santa Susanna i a pocs metres de la platja. Aqua Hotel Onabrava & Spa us garanteix una estada confortable per la seva gran varietat d’habitacions, amb vistes excepcionals des de les habitacions Premium i Suite Lumière. Servei gratuït de tovalloles per la piscina (previ pagament de dipòsit) i Wi Fi gratuït en tot l’hotel.

Hotel singular per la seva àmplia gamma de serveis i instal·lacions entre els quals destaquem la piscina, bars restaurants i unes modernes sales de reunions. Per gaudir d’un autèntic descans no hi ha res millor que endinsar-nos en el seu recentment reformat Wellness & Spa i el seu espectacular gimnàs amb una maquinària avançada per als teus entrenaments.

L’hotel posa a la seva disposició equipaments i sistemes audiovisuals com vídeo projector, pantalla, flipchart, connexió WiFi, megafonia per tots els salons. Compta amb sales que tenen capacitat des de 28 fins a 270 persones, depenent del tipus d’esdeveniment.

Ofereix un servei personalitzat per la organització d’esdeveniments, coffee breaks, esmorzars o sopars de feina, gales…

Serveis de l’hotel

  • Piscina amb banc d’hidromassatge i piscina infantil
  • WiFi gratuït
  • Pàrquing exterior
  • Restaurant-Bufet i restaurants a la carta
  • Salons per esdeveniments
  • Wellness & Spa amb cost addicional
  • Carregador vehicle elèctric amb cost addicional

L’hotel compta amb 7 espais de reunions diferenciats que tenen capacitats d’entre 28 i fins a 270 persones. Hi trobareu espais íntims com la Sala Garbí o Gregal, de 60 m2, i espais més amplis, adequats per esdeveniments de més gran format com la sala Rosa dels Vents, de 350 m2 o la sala Músic de 450 m2.

Serveis de les sales de reunions

  • Equip audiovisual
  • Projector de vídeo i pantalla
  • Microfonia i Flipchart
  • Coffee breaks
  • Organització d’ esdeveniments i activitats
  • Material : papereria, bolígrafs i aigües minerals

Casaments a Onabrava & SPA

Rodejat de piscines, vegetació i il·luminació, AQUA Hotel Onabrava, us obre les portes també per celebrar el vostre enllaç.

L’hotel Onabrava ofereix un servei d’organització de casaments. Disposen de diverses sales on es pot celebrar un casament, ofereixen diferents propostes de menú banquet i compten amb equip audiovisual, música i serveis de decoració rebosteria per fer que el teu casament sigui únic i especial.

Sala de reunions:

Sala Garbí50364028103060
Sala Gregal50364028164060
Sala Mestral904880363670115
Sala Músic200100300450
Sala Rosa dels Vents270140250200350
Sala Tramuntana10070804070120
Sala Xaloc180901605044150235

Valora'ns i deixa una opinió

La teva valoració per aquesta empresa

angry
crying
sleeping
smily
cool
Navegar

Your review is recommended to be at least 140 characters long

building Hi treballes o és propietat teva? Reclama ara Reclama ara

Claim This Listing

Your request has been submitted successfully.